Druhé sústredenie – Hotel Zerrenpach***

Blog

Finalistky Miss Horehronie 2017 prežili opäť tri náročné dni v priestoroch Hotela Zerrenpach***. Sústredenie bolo pre desiatku krások vskutku náročné, nakoľko sa finálový večer blíži a treba sa pripraviť na 100 %.

Dievčatá strávili hodiny nácvikom catwalk a choreorafií, ktoré si pod krídla vzala ambasádorka Miss Horehronie 2017 a 1. vicemis Slovensko 2015 Barbora Bakošová a finalistka Miss Slovensko 2014 Janka Sláčková. Hodiny nacvičovania a trénovania boli namáhavé. Spestrením im však boli príjemné chvíle strávené v novom hotelovom Wellness, kde sa uvolnili pri masáži s Aqua Mineral kozmetikou z mŕtveho mora. Ďalšou z náročnejších častí  sústredenia bolo fotenie v bikinách Relleciga, v ktorých sa finalistky predstavia  počas finálového večera na prehliadkovom móle.

“Finalistky prešli veľkým progresom a od prvého fotenia portrétov sa v mnohom zlepšili. Spolupráca, vedenie tímu a chuť missiek spolupracovať prináša každým dňom svoje ovocie. Dievčatá sú sebaistejšie, pózy pred fotoaparátom zvládajú skvele a  na každej cítiť veľký posun vpred,” prezrádza fotograf Radoslav Hubert.

Čerešničkou na torte bolo natáčanie videovizitiek, ktoré uvidíte počas finálového večera. Dievčatá si pred kamerou viedli výborne aj vďaka vedeniu a príprave s moderátorom Marekom Polomským, ktorého uvidíte aj na samotnom galavečeri.

V pozore bol samozrejme komplet tím Miss Horehronie, pretože finalistky musia byť za každých okolností TIP-TOP. Nádherné účesy mal na starosti Adam Medveď, o skvelý make up sa postarala make- up artist Mija Karolová a Gosh Copenhangen a na pomoc si  prizvala aj Adrianu Hubertovú. Priebeh celého sústredenia neunikol chalanom z Allvidea a vy môžete cez video a fotografie nazrieť na prácu celého tímu a finalistiek Miss Horehronie 2017 na Hotely Zerrenpach***do zákulisia.

Miss Horehronie 2017 | Backstage plavky

Naša finálová desiatka Miss Horehronie 2017 sa pripravovala na samotné finále v Hotel Zerrenpach. Na galavečeri uvidíte módnu prehliadku v plavkách Relleciga, ktoré sú aj súčasťou tohto videospotu.Plavky: Relleciga Europe – Bikini & SwimwearMakeup: GOSH Copenhagen Slovakia, Gosh Copenhagen Make Up Artist Miriam Karolova MijaVlasy: Adam Medveď kadernícke štúdioVyrobilo: ALLVIDEO

Uverejnil používateľ Miss Horehronie Pondelok 23. októbra 2017