Finalistky súťaže Miss Horehronie oficiálne predstavené.

Blog

Každá je iná, výnimočná svojim spôsobom a predsa sa stretli pri jednom spoločnom cieli – zúčastniť sa súťaže a zabojovať o titul Miss Horehronie 2017. Finálová desiatka krásnych dievčat – ich mená, krátke informácie a profesionálne portréty sú už oficiálne zverejnené. Určite vás ale zaujíma ako prebiehalo profesionálne fotenie profilových fotiek. Poďte s nami nazrieť do zákulisia fotenia vo firme Ersor v Brezne.

Dievčatá sme postupne pripravovali na fotenie. Každá z finálovej desiatky prešla pod rukami našej šikovnej make-up artistky Miriam ,,Miji‘‘ Karolovej. Make-up musel byť dokonalý – na jednej strane decentný a na strane druhej mal vyzdvihnúť a podčiarknuť ich ženskú krásu.

Ďalšie skrášľovacie kolo absolvovali finalistky s talentovaným hairstylistom z tímu Miss Horehronie Adamom Medveďom, ktorý sa postaral o korunu krásy – vlasy.

Po dokonalom stylingu prišiel na scénu fotograf – Rado Hubert. profesionál na správnom mieste, ktorý je známy svojou dobrou náladou a úsmevom za každých okolností. Snažil sa pri fotení odbúrať stres, ktorý mali dievčatá, keďže pre niektoré z nich to bola vôbec prvá skúsenosť s profesionálnym fotením. Jeho cieľom bolo vytvoriť prirodzené fotky a prostredníctvom nich ukázať jedinečnosť každej z finalistiek Miss Horehronie 2017. Dievčatá sú samy o sebe prekrásne, takže nebolo vôbec zložité vytvoriť ich oficiálne portréty, ktoré boli zverejnené 23.7.2017 na oficiálnej stránke súťaže.

Keď to spätne zhodnotím, môžem povedať, že nové finalistky z roku 2017 zvládli fotenie bravúrne a vôbec na nich nebolo poznať strach a stres. V ateliéri vládla skvelá atmosféra, ktorá tiež dopomáhala k tomu aby sa každá z nich cítila naozaj dobre. Dievčatá sa spolu stretli prvý krát všetky naraz a bolo na nich vidno, že budú dobrá partia. Navzájom sa dokonca podporovali a rozosmievali, no keď bolo treba, boli profesionálne a nechali si poradiť od organizátorov a odborníkov na ženskú krásu. Veď predsa celému organizačnému tímu išlo o to, aby fotenie zvládli a aby sme mohli odštartovať nový ročník Miss Horehronie s poriadnou dávkou energie, ktorá vyžaruje z každej jednej z finalistiek.

Video zo zákulisia fotenia si môžete pozrieť nižšie. Backstage video natočil a spracoval  Andrej Trocha – známy ako ,,Ajlo‘‘, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou tímu Miss Horehronie.

MISS HOREHRONIE 2017 Backstage

Ako prebiehalo samotné fotenie finalistiek a prípravy s ním spojené? Neviete? Tak práve preto sme pre vás pripravili tento videospot, ktorý odkrýva niečo zo zákulisia súťaže MISS HOREHRONIE 2017.

Uverejnil používateľ Miss Horehronie Piatok 28. júla 2017

Osobne si myslím, že výber finalistiek je veľmi dobrý a neskromne si dovolím tvrdiť, že máme pred sebou veľmi silný ročník. Internetové hlasovanie o titul Miss Sympatia sa spúšťa už 1.8.2017!

Barbora Figľušová – PR Manager