Kastingy sú úspešne za nami.

Blog

Už je to presne 12 dní od nášho prvého kastingu v Banskej Bystrici v Europa Shopping Center. Druhý kasting sa konal v Brezne v reštaurácií ELF. Boli to dva úžasné kastingy v úžasných priestoroch s úžasnými ludmi a preto, by sme sa v prvom rade chceli celý tím Miss Horehronie poďakovať zúčastneným, partnerom a taktiež všetkým, ktorí sa podieľali na príprave kastingov. Jednou z tých najnáročnejších častí, bola práve tá, ktorá vyznie najjednoduchšie: vyberanie finálovej 10tky. Porota sa radila celý týždeň, deň čo deň rozmýšľala a snažila sa spolu nájsť 10 dievčat, na ktorých sa museli zhodnúť všetci. Nakoniec to zvládli a úspešne vybrali 10tku + 1 náhradníčku. “Dievčatá boli veľmi pekné, každá bola v niečom výnimočná, ale jednu vec mali spoločnú: *ODVAHU*postaviť sa pred porotu a urobiť všetko preto, aby sa im splnilo to, prečo na kasting prišli. Som nesmierne vďačná, že sú na svete ľudia, ktorí keď niečo v živote chcú, idu za tým bez ohľadu na to, ako náročné to pre nich bude a či to pre nich bude kladné alebo záporné. Vybrať sme mohli 10 dievčat + 1 náhradníčku, vôbec to nebolo ľahké a dokonca sme finálnu verziu pár krát zmenili. Dievčatá, ktoré nepostúpili, môžu byt aj napriek tomu na seba hrdé, že prišli a zabojovali. Aj keď niektoré nepostúpili, na kastingu boli a určite nebudú ľutovať, že to ani neskúsili. Do budúcnosti budú dievčatá aspoň vedieť, ako takýto kasting prebieha. ” tvrdí riaditeľka súťaže Rebecca Laura Richterová.
Je náročné prísť na kasting, odpovedať na tak jednoduché otázky, že tou jednoduchosťou sa stanú zložitými. Najčastejšia otázka bola: ,,Prečo práve ty, by si sa mala stať finalistkou Miss Horehronie 2018?”
Jednoduchá otázka, ale predsa nad odpoveďou musíte rozmýšľať. Jednou veľmi zložitou vecou u veľa ľudí, je vyzdvihnúť na sebe tie najlepšie a najdokonalejšie či už vlastnosti, alebo časti tela. Dievčatá sa však vždy vynašli a zodpovedali všetky otázky, na ktoré sa porota pýtala. Cely tím ešte raz ďakujeme nielen dievčatám, ale všetkým, ktorí boli zúčastnení, alebo sa len prišli pozrieť. Už čoskoro príde čas a my vám s radosťou predstavíme finalistky Miss Horehronie 2018. Buďte trpezliví, pretože to bude stáť zato.