DVA DNI PRED OBJEKTÍVOM

Blog

Finálový večer je deň čo deň bližšie a naše krásne finalistky začínajú mať zaplnený kalendár termínmi. Fotenie, natáčanie, sústredenie….To všetko sa deje a plánuje. V uplynulom týždni sa baby usmievali pred fotoaparátom aj kamerou hneď dvakrát. Dva náročné dni však zvládli s úsmevom na tvári, aj keď so značným vyčerpaním. Nazrite preto s nami na dva hektické dni fotenia billboardov, spoločenských šiat a točenie promovidea.

Deň prvý:

Naše dievčatá stretli v ateliéri fotografa Radoslava Huberta. Mierne obavy z ďalšieho fototermínu vystriedala dobrá nálada a uvoľnená atmosféra. V zákulisí bol samozrejme pripravený dream team MISS HOREHRONIE 2017 v klasickom zložení. Miška Giertlová (FAKE FOLK), ktorá obliekla finalistkám šaty z jej poslednej kolekcie PREMENY, Mija Karolová a Veronika Huťková (Makeupartisti – Goshcopenhagen), ktoré sa starajú o makeup a hairstylist Adam Medveď.
Fotenie na billboard sa obišlo bez vážností a s úsmevom na tvári. Baby sa 100% sústredili na svoju prácu. Podporiť ich prišiel aj nečakaný hosť a to l.vicermiss Slovensko 2015 Barbora Bakošová, ktorá, ako iste viete, je ambasádorkou druhého ročníku Miss Horehronie.
Z ateliéru odchádzali posledné finalistky v neskorých večerných hodinách. Deň bol náročný, ale dôležité bolo vyspať sa do krásy : )

Deň druhý:

Stretnutie vo Vydrovskej doline bolo naplánované na 7:00. Takmer všetci stihli prísť na čas a začal sa kolotoč druhého dňa. Finalistky jedna za druhou prechádzajú popod ruky stylistov a obliekajú na seba šaty slovenskej návrhárky Viery Futákovej.
Nádherná okolitá príroda dopĺňa krásnu desiatku horehroniek, alebo naopak? Dievčatá od fotenia a natáčania neodradila ani menšia turistika. Výsledok rozhodne stál za to. Zábery, ktoré vznikli počas dvoch dní už onedlho uvidíte jednak na billboardoch, ktoré vám prezradia okrem iného aj hlavné hviezdy blížiaceho sa galavečera a samozrejme v reklamnom spote.
Veľké poďakovanie za tím MISS HOREHRONIE 2017 patrí Lesom SR, že nám umožnili bližšie nazrieť do Skanzenu vo Vydrovskej doline, taktiež za poskytnutie priestorov a osobite pánovi Kofirovi, ktorý nás skanzenom previedol.

„Dievčatá sú super, vytvorili dobrý kolektív, čo ma naozaj teší. Navyše je s nimi kopec zábavy a to je veľmi dôležité, pretože s úsmevom na tvári ide všetko ľahšie 🙂 Na druhej strane je cítiť, že ich prístup k projektu a povinnostiam s ním súvisiacimi je čoraz viac profesionálnejší. Finalistky sa priamo pred našimi očami menia na dámy, naberajú skúsenosti ako aj sebadôveru.“ nechal sa počuť riaditeľ Jozef Kvoriak, ktorý nechýba ani na jednom fototermíne.

Už teraz sa môžete tešiť na výsledok našej dvojdňovej práce.

PR