Nie je testovaná na zvieratách. Obaly sú 100% recyklovateľné…A! Krásne voní!

Blog

Dovoľujeme si vám predstaviť nášho ďalšieho hlavného partnera a tou je značka PuraVida Bio. Naše finalistky sa s touto kozmetikou budú stretávať počas celej súťaže. Produkty nebudú jediná vec ktorú dostanú od PuraVida Bio. Taktiež dostanú workshop, kde sa dozvedia zaujímavé informácie a budú mať možnosť zistiť aký typ pokožky majú a čo je pre ne najvhodnejšie. Ide nám predsa aj o to, aby sme dievčatá naučili produkty používať správne a to podľa toho, čo ich pokožka vyžaduje.
Myšlienka spoločnosti Puravida Bio, aktívnej a prírodnej kozmetiky vyrobenej z certifikovaných biologických rastlinných výťažkov, vychádza z presnej požiadavky trhu, ktorú si ľudia identifikovali, vypočuli a spoznali: kolko z vás si želá, aby existovala vysoko kvalitná, inovatívna kozmetika, ktorá by bola zároveň absolútne bezpečná s biologickým pôvodom a ktorá by zaručila cieľ čistej, elegantnej a rafinovanej krásy?
Sortiment BioEcoCosmetics je schopný uspokojiť všetky tieto potreby a ponúka aj špecifické riešenia pre všetky typy pleti od najcitlivejších po najsilnejšie, od najmladších až po najstaršie: teraz si môžete vybrať ideálny produkt bez kompromisu, s Puravida Bio!