O pitný režim počas celej súťaže sa stará Oxy Water

Blog

Radi by sme vám predstavili jedného z našich partnerov a to známy slovenský nápoj Oxywater, ktorý nám do súťaže ponúkne jednu z najdôležitejších vecí a to pitný režim v podobe „take away“ okysličenej vody.

Benefitov tohto nápoja je hneď niekoľko.

V prvom rade jeden z benefitov je hlavne kyslík, ktorá táto voda obsahuje. „Kyslík a voda sú základné zlúčeniny prírody. Ich rovnováha určuje životnú vitalitu,“ čo pre naše finalistky bude veľmi potrebné v priebehu celej súťaže nakoľko táto súťaž nie je len kráse fyzickej ale aj psychickej. Taktiež mozog spotrebúva 20 % z celkového obsahu kyslíka v tele. Prostredníctvom cirkulácie krvi sa zlepšuje absorbcia výživy a zásobovanie tkanív kyslíkom. Voda Oxywater obsahuje 0 kalórii, môže sa použiť aj ako antiaging na pleť, naprneochutená vody Oxywater sa  používa aj zvonka ako omladzujúce, protizápalové tonikum denne.

Kyslík sa považuje za účinný prostriedok na udržiavanie zdravia, krásy a fyzickej kondície už od r.1960 a vie to aj samotná Dara Rolins, ktorá je veľká funinka tohto nápoja a musíme len konštatovať , že nápoj Oxywater a ani Darin vzhľad neklame. 

Pre naše finalistky sa celým priebehom súťaže budeme snažiť vždy dávať len to najlepšie a najkvalitnejšie, preto sme veľmi radi za spoluprácu s firmou OxySlovakia a za ich neskutočný nápoj, ktorý už je teraz veľmi populárny v DreamTeam 3.ročníka MISS HOREHRONIE 2018 .