STAŇ SA NOVOU MISS HOREHRONIE!

Blog

Súťaž krásy Miss Horehronie 2017 štartuje svojimi kastingovými kolami už o pár dní.

Organizátori súťaže sa po prvom a zároveň veľmi úspešnom ročníku rozhodli, že tentokrát budú finalistky vyberať už pred letom. Dôvod je jednoduchý. Pripraviť pre dievčatá ešte viac sústredení a spoločných akcií, aby bol nový ročník ešte lepší ako ten predošlý a opäť nezabudnuteľný. Počas osláv „Dni mesta Brezna“ sa na námestí konal tzv. predvýber dievčat a pre organizačný tím je potešujúce a taktiež aj motivujúce, že záujem o titul kráľovnej krásy Horehronia z roka na rok stúpa, o čom svedčí aj veľký počet vyplnených formulárov.

Základné podmienky pre záujemkyne zostávajú rovnaké ako boli v minulom ročníku. Musia mať vek 17-24 rokov, byť slobodné, bezdetné, mať trvalé bydlisko v okresoch Brezno alebo Banská Bystrica, nemali by mať výrazné tetovania a plastické vylepšenia tela či tváre. Vyberať sa bude aj podľa osobného prejavu a schopnosti zaujať.

Spomínané kastingy sa uskutočnia 2.6.2017 o 16:00 v Brezne v reštaurácii ELF a 18.6.2017 o 15:00 v Banskej Bystrici v Europa SC. Porotu na kastingoch budú tvoriť – riaditeľ súťaže Jozef Kvoriak, víťazka Miss Horehronie 2016 Katka Molčanová, módna návrhárka značky FakeFolk Miška Giertlová, kaderník súťaže Adam Medveď, vizážistka súťaže Mirka Karolová, fotograf súťaže Rado Hubert a II. Vicemiss/Miss Media Horehronie 2016  Ivana Račáková.

„Veľmi sa teším, že myšlienka organizovať súťaž krásy na Horehroní našla svoje opodstatnenie a záujem u verejnosti. Verím, že sa opäť prihlásia dievčatá, ktoré majú chuť reprezentovať nielen samé seba, ale aj náš región, či už na celonárodnej úrovni alebo pri iných príležitostiach spojených s modelingom a ženskou krásou. V neposlednom rade, vytvoria dievčatá znova dobrý kolektív a zažijú spolu veľa zážitkov. Súťaž Miss Horehronie, nie je len o jednom večere.“ podotkol Jozef Kvoriak.